Resi4Rent excels in Wrocław Echo Investment

Co więcej, Resi4Rent wzbogaci nasze flagowe i miastotwórcze projekty wielofunkcyjne, jak m.in. Browary Warszawskie, poprzez promowanie miejskiego stylu życia i tworzenie wokół nich lokalnych społeczności. Resi4Rent to odpowiedź na zmieniający się sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i spędzamy wolny czas. Projekt wyróżnia się oryginalną estetyką zapewniającą mieszkańcom możliwość obcowania ze sztuką każdego dnia.

W Resi4Rent staramy się wyjść im naprzeciw, pomagając w zorganizowaniu niezbędnych formalności, tak, aby mogli nawet prosto z drogi wprowadzić się do gotowego, w pełni wyposażonego i pachnącego świeżością mieszkania. Miniony rok pokazał także jak ważna jest elastyczna oferta najmu i dostosowanie jej do zmieniających się wymagań klientów. W obliczu zwiększającej się luki mieszkaniowej, wojny w Ukrainie i napływu uchodźców istotną rolę przy podejmowaniu decyzji o wyborze mieszkania odgrywały m.in.

W związku z rozwojem firmy, najemcy będą mieli możliwość zamiany mieszkania na większe, mniejsze czy w innej lokalizacji. To rozwiązanie może przede wszystkim przyciągnąć pracowników zatrudnionych przy krótszych projektach, którzy co kilka miesięcy przenoszą się do innego miasta. Echo będzie odpowiedzialne za planowanie, projektowanie i realizację standard stp account inwestycji, natomiast  Resi4Rent będzie samodzielnie zarządzało gotową platformą. Warunkiem zawarcia umowy jest zgoda właściwych organów antymonopolowych. W trakcie budowy i projektowania Resi4Rent ma obecnie ponad 6 tys. Lokali, z czego 1100 zostanie oddanych do użytku w dwóch nowych osiedlach w Warszawie i jednym we Wrocławiu już w tym roku.

  • W 2022 roku bezpłatnie dla naszych lokatorów zapewniliśmy m.in.
  • W sąsiedztwie inwestycji działają liczne sklepy, a także jedna z największych galerii handlowych w mieście – Magnolia Park.
  • Zespół budynków łączących w sobie funkcję mieszkalną, usługową i biurową.
  • Docelowo, za 2-3 lata firma będzie oferować 7,5 tys.

Klienci Resi4Rent mają do wyboru mieszkania w abonamencie o różnych metrażach, które zaspokoją zróżnicowane potrzeby i style życia. Mogą wybierać nie tylko liczbę pokoi, kondygnację budynku, ale także czas trwania umowy na 3, 6 lub 12 miesięcy z gwarancją niezmiennych warunków. Resi4Rent ma obecnie sześć projektów w budowie lub w fazie zaawansowanego planowania. Docelowo, za 2-3 lata firma będzie oferować 7,5 tys. Mieszkań w sześciu największych polskich miastach – w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu. Za planowanie, projektowanie i realizację inwestycji odpowiada Echo Investment, jeden z najważniejszych deweloperów w Polsce, który posiada również 30% udziałów w Resi4Rent.

Region Microsoft w Polsce ma uzyskać certyfikację RISE with SAP

Tuż przy inwestycji znajdują się także centra biznesowe oraz rozbudowana oferta gastronomiczna z licznymi kawiarniami i restauracjami. Taka lokalizacja zapewnia mieszkańcom ciszę i spokój miejskiej enklawy oraz wszelkie korzyści mieszkania w centrum. Minione miesiące udowodniły, że mieszkanie w abonamencie to usługa bardzo dobrze oceniana także przez krakowian, o czym świadczy rekordowo krótki czas pełnego wynajęcia inwestycji Kraków-Bonarka. Tak duże zainteresowanie formą mieszkań w abonamencie pokazuje, że projekty PRS to rozwiązanie z ogromnym potencjałem, które zaspokaja potrzeby lokalowe mieszkańców dużych miast i stanowi odpowiedź na aktualne potrzeby konsumentów.

  • Resi4Rent właśnie wykonała kolejny krok w tym kierunku.
  • O to miano powalczą również niemiecka firma TAG Immobilien oraz szwedzka Heimstaden Bostad.
  • Piotrkowskiej, powstaje 211 wygodnych mieszkań na wynajem.
  • Wśród zalet najmu instytucjonalnego dominuje m.in.

Wszystkie projekty realizowane są przy wsparciu finansowym Resi4Rent. Nieustannie rozwijamy ofertę benefitów dla mieszkańców. W 2022 roku bezpłatnie dla naszych lokatorów zapewniliśmy m.in. Wyniki ankiet dotyczących satysfakcji ze świadczonych usług wśród naszych lokatorów, a także wskaźnik osób, które zgłaszają się do nas z polecenia dotychczasowych klientów, który wynosi 18 proc., pozwalają nam sądzić, że robimy to dobrze.

Jeśli chcecie umieścić informacje o swojej firmie lub branży prosimy o kontakt. Zespół budynków łączących w sobie funkcję mieszkalną, mtf env jest użytecznym narzędziem do analizy technicznej usługową i biurową. Ocean ma bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej oraz sprawne połączenie z każdą dzielnicą miasta.

Więcej informacji na temat rynku mieszkaniowego tutaj. Znajdź idealne mieszkanie w standardzie premium w nowej ikonie Katowic – kompleksie wielofunkcyjnym składającym się z 2 wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej. W części wspólnej znajdują się liczne lokale gastronomiczne, handlowe i usługowe. Global Apartments to 27-piętrowy budynek oferujący 663 apartamenty. Według najnowszych badań Property Index firmy Deloitte, tylko nieco ponad 15% Polaków wynajmuje mieszkanie, co jest znacznie niższym wskaźnikiem niż średnia w Europie. Przykładowo 23% Czechów, 24% Brytyjczyków, 30% Austriaków czy 54% Niemców mieszka w wynajmowanym lokum.

Złote Tarasy przyciągają kolejnych nowych najemców

W sąsiedztwie inwestycji działają liczne sklepy, a także jedna z największych galerii handlowych w mieście – Magnolia Park. Szczepin to również lokalizacja wielu biurowców oraz uczelni wyższych. Oferta firmy nieustannie się powiększa, a w ramach rocznej umowy możliwa będzie zmiana mieszkania na większe, mniejsze czy w innej lokalizacji.

Na jednej ze ścian budynku, na powierzchni 760 mkw. Jego tematem przewodnim są rośliny pochodzące m.in. Z Herbarium horti botanici Vratislavienis oraz Zielnika Śląskiego.

Wywiad z Moniką Rajską-Wolińską na temat obecnej sytuacji na rynku

Ponad 300 mieszkań w odległości 10 minut spacerem od centrum miasta, u zbiegu ulic Zakładowej i Słonimskiego, nad brzegiem Odry. Gotowe do zamieszkania już w drugim kwartale 2019 r. Przedstawione na niniejszej stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Przyjaźni Polsko-Węgierskiej na Podgórzu Duchackim, nieopodal centrum handlowo-rozrywkowego Bonarka City Center. Łącznie w ofercie Resi4Rent znajduje się już blisko 800 mieszkań we Wrocławiu i Łodzi. W trzecim kwartale 2020 roku ruszy wynajem kolejnych 450 lokali zlokalizowanych w stołecznych Browarach Warszawskich. Projekty Resi Capital znajdują się w kluczowych miastach Polski. Obecnie realizowane projekty obejmują Łódź, Wrocław, Katowice i Kraków, jednak w przygotowaniu znajdują się kolejne inwestycje poszerzające zakres naszej oferty. Dla Echo Investment wejście w segment mieszkań na wynajem to możliwość znaczącego zwiększenia skali działania w sektorze mieszkaniowym.

PHINIA wybrała Oxygen Park w Warszawie na swoją nową siedzibę

Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach i na 2023 rok planujemy już kolejne inicjatywy, które mamy nadzieję, spotkają się z równie ciepłym przyjęciem. Istniejący zasób mieszkań w sektorze PRS w Polsce na koniec 2022 roku liczy około 7,5 tys. Jaworskiej 6 zapewnia zarówno bliskość linii tramwajowych i autobusowych, jak i stacji kolejowej Wrocław Mikołajów, dzięki czemu szybko i sprawnie można dostać się w każdy, nawet najodleglejszy zakątek miasta. Wokół inwestycji znajduje się także rozbudowana i funkcjonalna sieć rowerowa. Nie brakuje tu również terenów zielonych, idealnych na spacery.

Wygląd wewnętrzny i zewnętrzny budynku, zagospodarowania terenu oraz poszczególnych lokali mogą ulec zmianie na etapie realizacji projektu. Blisko nabrzeża i licznych ścieżek rowerowych, a jednocześnie bezpłatne sygnały handlowe od legacyfx w mieście, w którym swoje siedziby lokują liczne międzynarodowe firmy. Dmowskiego powstaje 270 mieszkań na wynajem, które będą gotowe do zamieszkania już w trzecim kwartale 2019 r.

Nie przeprowadzamy castingów na lokatorów, lokale są wynajmowane na podstawie klarownych kryteriów wyłącznie natury finansowej. Pomagamy się zadomowić młodym singlom i rodzinom z dziećmi, samotnym rodzicom, cudzoziemcom, studentom czy osobom posiadającym zwierzęta – mówi Sławomir Imianowski, prezes firmy Resi4Rent. – W zaledwie 7 miesięcy od otwarcia naszej pierwszej inwestycji przy ul. Rychtalskiej, ruszamy z wynajmem naszego kolejnego wrocławskiego projektu.

Leave a Reply